piątek, 16 października 2015

Co z tym facebookiem?

Zaczynam powątpiewać w sens prowadzenia funpage'a na facebooku. Moje posty nie docierają do wszystkich osób, które polubiły mój blog, a przecież taki był mój zamysł, by poprzez funpage informować o najnowszych postach WSZYSTKIE osoby, a nie tylko część z bliżej i dalej niewyjaśnionych przyczyn.

Jednakże dziś to już było przysłowiowe przegięcie. Moja dzisiejsza notka dotarła do 49 osób. Zresztą sami zobaczcie.


Nie mogę sobie pozwolić na to, by każdą notkę promować za określoną opłatą. Pozostaje jedynie prosić, byście odwiedzali mój blog niezależnie od tego, co pokazuje facebook. 

Według moich obserwacji żaden wpis nie dotarł do wszystkich osób, które polubiły mój blog na facebooku, a przecież w tym celu klikamy lajka, żeby być na bieżąco z nowościami na blogu.

 Ogromnie to rozczarowujące niestety.

4 komentarze:

 1. Facebook ostatnio bardzo obcina zasiegi postow co niestety odbija sie na aktywnosci :/ Miejmy nadzieje ze cos z tym jednak zrobia :/

  Say Yes to the kitchen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że jest to sposób by wymuszać na nas opłacanie promocji postów, a to jest szaleństwo, bo koszt takiego przedsięwzięcia przekracza wszelkie granice. Wydaje mi się, że fejs nie dość, że nic z tym nie zrobi, to jeszcze bardziej będzie zawężał zasięg postów. Trzeba chyba poczekać na stworzenie alternatywnego portalu społecznościowego.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Szkoda po prostu. Może ktoś stworzy system alternatywny, który nie będzie tak doił z pieniędzy, tak jak Linux w opozycji do Windowsów.

   Usuń

Nowy adres bloga!!!!!!!

Blog przeprowadził się pod nowy adres: https://kawazmlekiem2017.blogspot.com Zapraszam też na mój kanał na YouTube :